Fryzury na Sylwestra 2015

Fryzury na Sylwestra 2015. Rewelacyjne wzory

Fryzury na Sylwestra 2015. Wystarczy uczesać
W niektórych sytuacjach włosy wystarczy uczesać 🙂

Wygląd włosów ich atrakcyjne ułożenie  to bardzo istotna sprawa dla każdego z nas. A to, jak wygląda fryzura na imprezie jest mega istote. Znam takich, którzy twierdzą, że na imprezę mogą iść nawet w worku, byle mieć doskonałą fryzurę i świetny makijaż. W takim stwierdzeniu jest wiele prawdy. Fryzura i makijaż są bowiem traktowane bardziej osobiście, przynależą znacznie ściślej do osoby niż jakikolwiek strój, stają się nieodłączną częścią ciała. U pań fryzura i makijaż są atrybutem kobiecości, służącym do zwracania na siebie pozytywnej uwagi, a w konsekwencji do uwodzenia. W tym zakresie czasem mogą pełnić nawet większą rolę niż zgrabne nogi i właściwie uwypuklony biust. W ostateczności biust i nogi można zakryć, a z głową trzeba paradować na imprezie.

To zjawisko ma szczególnie praktyczne zastosowanie u pań, które chowają swoje kształty pod ubraniem – a przyczyny bywają różne. Nogi mogą wydawać się zbyt szczupłe lub zbyt obfite – podobnie jak inne części ciała. Cała energia pani przygotowującej się do Sylwestra bywa skierowana wówczas na fryzurę.

I z tego właśnie powodu salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne przeżywają przed Sylwestrem największe oblężenie w skali całego roku. Najlepsze fryzjerki i kosmetyczki w tym czasie pracują prawie 24 godziny na dobę. To dla nich czas prawdziwych żniw. Ceny usług w tym zakresie idą oczywiście najczęściej w górę.

 

Polecane fryzury na Sylwestra

fryzura1fryzura2

.

Zdjęcia powyżej pokazują 2 spośród 20 topowych fryzur na sylwestra 2014. Wyglądają naturalnie, a udział pracy salonu fryzjerskiego wydaje się być znikomy. Ale czy tak jest w istocie?
Ozdoby zamieszczone na zdjęciach z łatwością można  kupić w sklepach i to za niewielkie kwoty. Można też skorzystać z internetowych ofert zakupowych.

Czy wystarczy trochę pracy i talentu aby cieszyć się z takiej fryzury?
Sprawdźcie same.

Fryzura na Sylwestra polecana przez harperbazaar.com
Skromna ale elegancka fryzura na Sylwestra

Przedstawiliśmy nasze typy w zakresie fryzury na Sylwestra 2015. Mamy nadzieję, że będą pomocne i staną się źródłem własnych pomysłów. Więcej fryzur sylwestrowych znajdziesz TU

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current ye@r *