Fryzury na Sylwestra 2016

Z czym na głowie?

fryzury na sylwestra 2016
Zdjęcie fryzury pochodzi z portalu http://thefashiontag.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sylwester już niedługo, bardzo blisko! Impreza, na którą niektórzy pewnie czekają od dawna, ale na poważne można zacząć szykować się już dziś. Stwierdzenie, że czas szybko płynie i Sylwester niedługo to tylko wierzchołek góry lodowej przygotowań do pożegnania roku! Ważne jest oczywiście, gdzie wybieramy się na to wyjątkowe wydarzenie. Do tego trzeba przecież koniecznie zorientować się, jakie fryzury na Sylwestra 2016 będą modne, jakie paznokcie? Są trendy wiodące, ale odpowiedni strój dobierzemy na pewno w zależności od miejsca, w którym będziemy witać Nowy Rok.

Dlaczego Sylwester jest tak ważny?

Wyszaleć się przecież kiedyś trzeba i wyrzucić to, co było złe w mijającym roku. Konieczne jest też  zaczarowanie rzeczywistości tak, żeby Nowy był zdecydowanie pomyślniejszy. Zabawa sylwestrowa to chyba najpoważniejsza impreza w całym roku, jeżeli chodzi o przygotowania, bo na jakie inne wydarzenie rokrocznie czekamy z aż takim utęsknieniem? Która impreza co roku sprawia, że z takim zaciekawieniem śledzimy obowiązujące trendy w modzie? I wreszcie, jakie coroczne wydarzenie jest przyczynkiem do tak licznych dyskusji? Odpowiedź jest bardzo prosta. Sylwester oczywiście.

Jaka zatem fryzura?

Przede wszystkim wyjątkowa. Poza tym kilka zachowująca trzy zasady: po pierwsze dopasowana do twarzy, po drugie do kreacji, a po trzecie do długości włosów. Włosy długie można upinać nadal w fantazyjne koki lub zwijać w loki. Krótka fryzura to coś na gładko lub przekornie – w zupełnym nieładzie. Jak zawsze przy wyjątkowych okazjach można pokusić się o coś wyjątkowego. Tania opcja to szalony kolor. Lepiej jednak zbytnio nie ryzykować w ostatniej chwili  i taką przymiarkę do nowego koloru zrobić już ze dwa tygodnie wcześniej. Trochę droższą opcją może być zmiana długości i gęstości. W ten sposób można zadziwić wszystkich znajomych, przyzwyczajonych do naszych skromniutko zaczesanych paździorków, kiedy to pojawimy się potrząsając dumnie burzą falujących loków.

Tu znajdziesz inspiracje dotyczące fryzur sylwestrowych http://thefashiontag.com/2012/12/17/hairstyles-for-new-years-eve-what-look-should-we-go-for/

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current ye@r *