Sukienki na sylwestra 2016

W Sylwestra najczęściej obiecujemy sobie, że ten nadchodzący rok na pewno będzie wyjątkowy i bardzo chcemy w to wierzyć.  Właśnie dlatego warto zainteresować się ofertą na sukienki na sylwestra 2016. Wyjątkowy rok trzeba rozpocząć jakoś wyjątkowo. Nowe powinno sięgnąć po nowe,  a więc nowa sukienka. Jak sukienka to jaka? Obecnie moda jest bardzo zróżnicowana. Niezmiennie na topie są cekiny i cyrkonie, które pięknie świecą w tę wyjątkową noc. Stylowe koronki i prześwity też pojawiają się w najnowszych kolekcjach. Jeśli chodzi o kolory, to jest to głównie tradycyjna już czerń, ale również metaliczne odcienie niebieskiego, granatu, srebra i złota. Piękne połyskujące tkaniny świetnie  prezentują się na zgrabnych, szczupłych sylwetkach. Projektanci nie zapominają jednak, że świat to różnorodność rozmiarów i  kilkanaście typów kobiecych sylwetek.

W sylwestrowej ofercie 2016

wybór jest więc naprawdę szeroki, szczególnie jeśli chodzi o fasony. W sklepach pojawiają się bombki – sukienki takie podkreślają talię i wysmuklają sylwetkę. Prezentują się niezwykle okazale. Dla kobiet, które lubią klasykę dostępne są modele ołówkowe i inne fasony blisko ciała, które są bardzo seksowne i eleganckie. Natomiast dla pań, które lubią wystawne bale pokazują się linie długich sukni, które są niezwykle szykowne i sprawdzą się na bardziej oficjalnych imprezach.

Jakie buty na Sylwester 2016?

Klasyka sprawdza się przede wszystkim, a więc szpilki i to najlepiej z metalicznym blaskiem. Im bardziej połyskujące tym lepiej. Jeśli nie całe to przynajmniej obcas – długi, metaliczny, błyszczący. Może być też brokat, dużo brokatu wszędzie. Brokatowe szpilki też są wspaniałym dodatkiem. Srebrne sandały lansuje się w tym roku do podkreślania minimalistycznych kreacji. Złote szpilki poproszą o dużo wyrazistej złotej biżuterii.

Wybór w sklepach jest tak szeroki, że każda kobieta coś sobie dopasuje… i do własnego stylu ubierania się, i do imprezy, i do sylwetki…

Polecamy sukienki na sylwestra 2016

Polecamy sukienki na sylwestra 2016

Tu znajdziesz inspiracje

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Current ye@r *